bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Nowy Rok Szkolny!

8 września 2021by admin

Przyszedł, nadszedł i już jest! Rok Szkolny 2021/2022.

Dla Bajarni będzie to nieco inny rok niż wszystkie poprzednie.

Nareszcie weszliśmy w internetosferę i zamierzamy trochę w niej namieszać. Pojawił się sklep internetowy z czasopismem i produktami pluszarni, otwieramy onlinową formę edukacji, pojawią się nowiutkie publikacje, zarówno elektroniczne jak i drukowane i kto wie?… Jak wiele jeszcze pomysłów w nas drzemie.

Warto wspomnieć, że Bajarnia realizuje terapię i edukację z psami już dziesiąty rok. Dziesiąty rok! W naszych szeregach pojawiły się nowe twarze i mordki, które niebawem Wam przedstawimy. Ogrom placówek i podopiecznych, którzy nam zaufali przez tę dekadę jest niepomierny i możemy z dumą powiedzieć, że nasza metoda daje radę. Działa. Przynosi satysfakcję nam prowadzącym – opiekunom czworonogów, dzieciakom i innym beneficjentom, ale również dyrekcji, kadrze, zarządowi, prezesom, czy kto tam jeszcze siedzi na samej górze.

Z naszymi kursami odwiedzaliśmy Was w całej Polsce! Osoby, które wyrosły na naszej metodzie i swoim własnym doświadczeniu rozkwitają w pracy – widzimy to na Waszych profilach! To cieszy i motywuje tym bardziej!

Tymczasem życzymy Wam wszystkiego najlepszego! Spotykajmy się tutaj, na żywo, na FB, Insta czy innych miejscach. Do zobaczenia!

Uśmiechnięty Kebiś przyłącza się do życzeń!

https://bajarnia.pl/wp-content/uploads/2021/04/bj-logo.png
Kontakt
ul. ks. Jana Długosza 12/4, 85-233 Bydgoszcz
792 038 514
Poniedziałek - Sobota 8:00 - 18.00