bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Dzień dobry!

11 sierpnia 2021by admin

Znamy się nie od dziś! Nasza firma jest obecna w kynoterapeutycznej przestrzeni już niemal 10 lat! Z tej okazji świętujemy i z przyjemnością zapraszamy Cię pod nasz nowy, internetowy adres. Rozgość się. Poznaj bajarniową ofertę, kadrę oraz psy. Obejrzyj zdjęcia z zajęć, sprawdź sklep i akademię. Na pewno znajdziesz tu coś dla siebie!

Jeżeli szukasz zajęć z psami dla swojej placówki i jesteś z Bydgoszczy lub okolic możesz podejrzeć naszą pracę w galerii lub na facebooku i Instagramie. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i chętnie odwiedzimy Twoich podopiecznych. Mamy dla Ciebie zajęcia edukacji i terapii z psami, jak również bajkoterapię i jogę z elementami mindfulness dla dzieci i młodzieży. Z powodzeniem krzyżujemy te trzy filary. Bajkoterapia z psem z elementami jogi? Zapraszamy!

Jeżeli jesteś osobą, która pracuje z psami w terapii lub planuje zdobyć ten zawód w niedalekiej przyszłości możesz znaleźć tu dla siebie kilka ciekawych szkoleń i czasopismo „Zajęcia z Psem”, prowadzonego i pisanego przez praktyków z krwi i kości. Jesteśmy jego założycielami i mamy kontakt z czytelnikami od stycznia 2017 roku. Dzięki wspaniałym terapeutom możemy pośredniczyć w przekazywaniu wiedzy i doświadczenia z pomocą listonoszy nie tylko na terenie Polski! „Zajęcia z Psami” trafiły już do Czech, Słowacji, Anglii, Niemiec, Francji, Norwegii, a nawet Stanów Zjednoczonych.

Jesteśmy również dumni z naszego SKLEPU. Pluszarnia wspiera zajęcia z psami od pięciu lat, stworzyliśmy niemal 40 różnych produktów, dzięki którym praca terapeutów i nauczycieli jest wydajna, atrakcyjna i kolorowa! Przez ten czas wysłaliśmy do Was niemal 1000 paczek! Wasze zaufanie to dla nas wielkie wyróżnienie. Od teraz możesz robić wygodne zakupy za pomocą kilku kliknięć i płatności internetowych.

Możesz tu wpadać częściej i zaczytać się w naszym blogu. Będziemy tu opowiadać o różnych aspektach pracy w terapii i edukacji z psami, nowościach w naszych produktach, czasopiśmie, publikacjach i szkoleniach.

Są wakacje! Rozsiądź się wygodnie w fotelu, na plaży, w hamaku, odkryj na bajarnia.pl to, co interesuje Cię najbardziej. Będziemy tu na Ciebie czekać.

https://bajarnia.pl/wp-content/uploads/2021/04/bj-logo.png
Kontakt
ul. ks. Jana Długosza 12/4, 85-233 Bydgoszcz
792 038 514
Poniedziałek - Sobota 8:00 - 18.00