ZESPÓŁPoznaj nas prawdziwych przyjaciół zwierząt

Icons-Pawsitive
Nasz zespół cechuje duże doświadczenie i spore kwalifikacje
Nasze kynoterapeutki są absolwentkami studiów podyplomowych z kynoterapii na Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy i stale zdobywają nową wiedzę.
https://bajarnia.pl/wp-content/uploads/2021/04/cavalier1.png
https://bajarnia.pl/wp-content/uploads/2021/06/image_64873271.jpg

Monika Litwinow-Cieślewicz

Terapią z psami zajmuje się od 2012 roku, po ukończeniu studiów podyplomowych z kynoterapii na Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy. Równolegle przygotowywała dysertację doktorską na temat edukacji innowacyjnej w przedszkolu (jednym z elementów takowej jest edukacja z psami), którą obroniła w 2019 roku uzyskując stopień doktora nauk pedagogicznych.

Od 2012 roku również współpracuje z Polskim Towarzystwem Kynoterapeutycznym, w którym piastowała stanowiska prezesa w latach 2014-2016. Realizując wolontariat w PTK przyczyniła się do utworzenia regularnego wydarzenia pod nazwą Kuferek Skarbów Kynoterapeuty oraz sprowadziła do Polski program R.E.A.D. ze Stanów Zjednoczonych. W między czasie odbyła rozliczne kursy, których wiedzę i praktykę wdraża w szkolenia realizowane w całej Polsce, m.in. Joga i mindfulness z psem, terapia behawioralna z psem, bajkoterapia z psem, trening umiejętności społecznych z psem oraz kreatywne aktywizacje ruchowe z psem, których misja polega na wszechstronnym pobudzaniu do ruchu wszystkich beneficjentów edukacji i terapii z psami. Założyła i pełni funkcję redaktor naczelnej czasopisma „Zajęcia z Psem” od początku 2017 roku, jak również zajmuje się projektowaniem pomocy do zajęć z psami, których dystrybucją zajmuje się od 2016 roku przez dział PLUSZARNIA.

OPIEKUJE SIĘ

Przewodniczka dwóch psów terapeutycznych rasy King Charles Cavalier Spaniel: Kebisia (9 lat) i Kluseczka (5 lat)

Malwina Dąbrowska

Kynoterapeutka od 2013 roku (absolwentkach studiów podyplomowych na Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy), praktyk terapii i edukacji z psami dla dzieci zdrowych, dorosłych, osób ze spektrum autyzmu, różnorodnymi niepełnosprawnościami, dla seniorów, młodzieży w zakładach poprawczych, domach dziecka i nie tylko.

Wolontariusza i partnerka Polskiego Towarzystwa Kynoterapeutycznego. Terapeutka behawioralna, członek redakcji czasopisma „Zajęcia z Psem”. 

Absolwentka studiów biologicznych, ukończyła studium pedagogiczne, warsztaty metody Weroniki Sherbourne i inne rozmaite kursy z zakresu edukacji i terapii. Obecnie studentka psychologii. Nauczycielka akademicka, wykładowca w zakresie kynoterapii. Instruktorka szkoleniowa w Akademii Bajarni.

OPIEKUJE SIĘ

Przewodniczka dwóch psów terapeutycznych rasy King Charles Cavalier Spaniel, Karmelka (3 lata) i Kokoszka (6 lat)

https://bajarnia.pl/wp-content/uploads/2021/06/image_6487327.jpg
https://bajarnia.pl/wp-content/uploads/2021/11/ekasprzak.jpg

Emilia Kasprzak

Kynoterapeutka od 2020 roku, ukończyła kurs zawodowy w Niepublicznym Ośrodku Kynoterapii, Edukacji i Szkoleń Bronkolandia Absolwenta studiów podyplomowych z Przygotowania Pedagogicznego w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego.

Praktyki terapii i edukacji z psami dla dzieci zdrowych, chorych z różnorodnymi niepełnosprawnościami – autyzm, zespół downa, zespół Aspergera i wiele innych, dorosłych, dla seniorów, osób niedowidzących, z upośledzeniami.

OPIEKUJE SIĘ

Przewodniczka czterech psów terapeutycznych rasy Cavalier king charles spaniel (Fifi 2 lata), Pomerianian (Coco 2 lata i Elin 1,5 roku) oraz Japan Chin (Mela 6 lat ).

 

Anna Polańska

Kurs ukończony w 2021 roku w Niepublicznym Ośrodku Edukacji Adeptus w Bydgoszczy. Prowadzi terapię i edukację z psem z dziećmi zdrowymi, z niepełnosprawnościami np. zespół Aspargera, autyzm, seniorami oraz dorosłymi z upośledzeniami.

OPIEKUJE SIĘ

Przewodniczka psa terapeutycznego rasy Berneński Pies Pasterski Belli – 3,5 roku oraz Aryi 7-miesięcznej w trakcie szkolenia do pracy w kynoterapii również rasy Berneński Pies Pasterski.

https://bajarnia.pl/wp-content/uploads/2021/11/apolanska.jpg
https://bajarnia.pl/wp-content/uploads/2021/11/zcieslewicz.jpg

Zuzanna Cieślewicz

Studentka psychologii o specjalizacji w dziedzinie wspomagania rozwoju. Ukończyła szkolenie wychowawcy w placówkach wypoczynku dzieci i młodzieży, bajkoterapii oraz jogi dla dzieci. Obecnie prowadzi zajęcia w przedszkolach na terenie Bydgoszczy i województwa kujawsko-pomorskiego.

OPIEKUJE SIĘ

https://bajarnia.pl/wp-content/uploads/2021/04/bj-logo.png
Kontakt
ul. ks. Jana Długosza 12/4, 85-233 Bydgoszcz
792 038 514
Poniedziałek - Sobota 8:00 - 18.00